Fitruka

    Fitruka-520-Fi

    FİTRUKA SÜNGERLİ DERİ PARLATICI
    Fitruka Süngerli Deri Parlatıcı, tüm deri ayakkabılarınızı ve deri eşyalarınızı boyar ve parlatır. Ayakkabı temizliğinde pratik ve hızlı çözüm sağlar. Fitruka Süngerli Deri Parlatıcı ile, ayakkabınız uzun süre kullanımdan sonra bile ilk günkü parlak görünümüne sahip olur. Çevreye ya da insan sağlığına zarar vermez.

    Kullanımı: Ayakkabınıza ya da deri eşyanıza, Fitruka Süngerli Deri Parlatıcıyı uygulamadan önce toz ve kirden arındırınız. Daha sonra Fitruka Süngerli Deri Parlatıcıyı eşyanızın üzerinde gezdirerek uygulayınız. Eşyanızı hemen parlatır ve yeniler. Süet ve nubuk eşyalar için uygun değildir.

    Fitruka-523-Fi

    FİTRUKA SÜNGERLİ DERİ PARLATICI – MİNİ BOY 3’LÜ
    Fitruka Süngerli Deri Parlatıcı – Mini Boy, çantaya atılabilecek büyüklükte olması sebebi ile istediğiniz an istediğiniz yerde ayakkabınızı ya da deri eşyanızı temizleyebilirsiniz.

    Kullanımı: Ayakkabınıza ya da deri eşyanıza Fitruka Süngerli Deri Parlatıcı uygulamadan önce toz ve kirden arındırınız. Daha sonra Fitruka Süngerli Deri Parlatıcıyı eşyanızın üzerinde gezdirerek uygulayınız. Eşyanızı hemen parlatır ve yeniler. Süet ve nubuk eşyalar için uygun değildir.