70 Yıldır Sağlıklı Nesiller Büyütüyoruz!

  70 yıldır nesilleri sağlıklı büyüten Türkiye’nin bebek maması alanındaki ilk ve tek yerli markası olan “Arı Mama” Besleyici Kompleksi 12 vitamin ve 6 mineralli zenginleştirilmiş formülü  bebeklere, beslenme ve sağlıklı gelişim garantisi sağlıyor.

  Türkiye’de üç kuşağın sağlıklı bir şekilde büyümesinde aktif rol oynayan  Arı Mama, zenginleştirilmiş 12 vitamin ve 6 mineralli içeriği ile bebeklerin bağışıklık sistemini kuvvetlendiriyor, fiziksel ve zihinsel gelişimlerine yardımcı oluyor.

  Bebeklerin ilk 3 yılı boyunca vücutlarının ve bağışıklık sistemlerinin gelişmesi için çok önemli rol oynayan C vitamini, E vitamini, çinko ve demir ile diş yapısı ve kemik gelişimini destekleyen fosfor, magnezyum, kalsiyum ve D vitamini içeriyor.

  Ayrıca, bebeklerin metabolik aktivitesi ve büyümesini düzenleyen hormonların bir parçası olan iyot ve vücutta yeni hücre oluşumunu sağlayan folik asit de içeriğinde yer alıyor.

  Raflardaki diğer ek besinlerle benzer bileşimlere sahip olan “Arı” yalnızca hazırlanışı bakımından farklılık gösteriyor. Ayrıca hammadde oranının %95’i ülkemiz sınırları içerisindeki tedarikçilerden sağlanıyor. Bu sayede gümrük vergileri, ithalat sebebiyle kur farklarından oluşan fiyat artışları ve yurtdışı nakliye ücretleri fiyatlara yansımazken, en uygun fiyatlara tüm gelir grupları rahatlıkla bebeklerini en iyi şekilde besleyebiliyor.

  125gr ,250gr ve 500 gramlık paketlerde tüketiciye sunulan “Arı”, sütlü, sütlü muzlu, sütlü elmalı, sütlü karışık sebzeli, sütlü  ballı-irmikli kahvaltı  ve sütlü 7 tahıllı gece, olarak 6  farklı çeşide sahip.

  Türkiye’de kuşaklar boyunca annelerin bebeklerine güvenle yedirdiği “Arı” tamamen hijyenik ortamda, el değmeden full otomatik makinelerde  hiçbir katkı maddesi ve yapay renklendirici kullanılmadan üretiliyor.